csíkos
Mind a(z) 9 találat megjelenítveSorted by latest
Barna Kockás Flanel Ágyneműhuzat
8 .999 Ft – 13 .999 FtÁrtartomány: 8 .999 Ft - 13 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Flanel |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3-6 -7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2*40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2*70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200-220*200 |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Barna |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
csíkos ágynemű kék rózsaszín 7 részes
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220×200 cm |
| Szín: | A külső érvényes mintával együtt. |
| Záródás: | Cípzár |
Ágynemű Fekete Szürke Csíkokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Rózsaszín Szürke Csíkozott
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Szürke Fehér Zöld Csíkozott
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Világoskék |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Barna Barack Csíkokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Barack |
| Záródás: | Cipzár |
Pamut Ágynemű Szürke Csíkozott
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szűrke |
| Záródás: | Cipzár |
Takaró Kék Fehér Csíkos
7 .086 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Típus: | Ágytakaró |
| Minta: | Csíkos |
| Szín: | Kék Fehér |
| Méret: | 130×170 cm |
| Származás: | PRTC |
Takaró Szürke Csíkozott Téli
7 .086 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Típus: | Takaró |
| Minta: | Csíkos Téli |
| Szín: | Szürke-Fehér |
| Méret: | 130×170 cm |
| Származás: | PRTC |