Kockás
13–19 termék, összesen 19 dbSorted by latest
“Ágyneműhuzat Szürke Fehér Négyzet” a kosárba helyezve. Kosár
Ágynemű Sötét Szürke Fehér Csíkos
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Szürke Mályva Négyzetekkel
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Világoskék |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Világoskék Szürke Négyzet
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Világoskék |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Krém Szürke Négyzetek
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Krém Szín |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Szürke Fehér Csíkos Kockás
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szürke Fehér |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Szürke Fehér Négyzet
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szürke Fehér |
| Záródás: | Cipzár |
Konyharuha Fehér Barna Kockás
1 .700 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | 3x 45×70 cm |
| Szín: | Barna-Fehér |
| Mosás: | 40 fok |