Shop
1–12 termék, összesen 360 dbSorted by latest
“Sada 25 vidlicových kľúčov el. 6 MM – 32 MM” a kosárba helyezve. Kosár
Akkus csavarozó 21V + 2x Akku
Product code: GY2054S Barcode: 5906480784278
Sada 25 vidlicových kľúčov el. 6 MM – 32 MM
Product code: ST-58801 Barcode: 5906480786692
Kerti Lapát Nagy Lapát 105 cm x 28,5 cm
Product code: GY1139 Barcode: 5906480781796
PNEUMATIKUS SZERSZÁMKÉSZLET VILLÁSKÉSZLET 37 el. 1/2″ hüvelyk
Product code: DT0606A Barcode: 5906480781727
IP67 600W Hibrid LED Utcai Világítás
Product code: Y7022 Barcode: 5906480788467
- Brand TECHTIX
- Safety InformationCE
- Packaging condition Original
- Lamp power600
- IP protectionIP67
- Number of Light Pointsmore than 12
Karácsonyi kék manó kosárral ágyneműhuzat
8 .999 Ft – 13 .999 FtÁrtartomány: 8 .999 Ft - 13 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3-6 -7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2*40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2*70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200-220*200 |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Sendo202516 |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Karácsonyi drapp manó kosárral ágyneműhuzat
8 .999 Ft – 13 .999 FtÁrtartomány: 8 .999 Ft - 13 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3-6 -7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2*40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2*70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200-220*200 |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Sendo202516 |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Karácsonyi kék manó őzikével ágyneműhuzat
8 .999 Ft – 13 .999 FtÁrtartomány: 8 .999 Ft - 13 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3-6 -7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2*40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2*70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200-220*200 |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Sendo202516 |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Karácsonyi piros manós ágyneműhuzat
8 .999 Ft – 13 .999 FtÁrtartomány: 8 .999 Ft - 13 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3-6 -7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2*40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2*70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200-220*200 |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Sendo202516 |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Karácsonyi fekete manós ágyneműhuzat
8 .999 Ft – 13 .999 FtÁrtartomány: 8 .999 Ft - 13 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3-6 -7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2*40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2*70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200-220*200 |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Sendo202516 |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Karácsonyi barna manó táblával ágyneműhuzat
8 .999 Ft – 13 .999 FtÁrtartomány: 8 .999 Ft - 13 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3-6 -7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2*40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2*70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200-220*200 |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Sendo202516 |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Sötétkék pillangós 3D ágyneműhuzat
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm |
| Lepedő: | Nincs |
| Mínták | pillangó 3D |
| Záródás: | Gombos |