Shop
133–144 termék, összesen 607 dbSorted by latest
“Haina HA-0002 önbeálló kuplung készlet MG50442” a kosárba helyezve. Kosár
Garden ALK6065 Bozótvágó Tárcsa Vidiás Fűkaszához 255mm- 60 fog
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Márka | Garden |
| Termékkód | ALK6065 |
| Típus | Bozótvágó tárcsa |
| Átmérő | 255 x 25.4 x 6 mm |
| Állapot | Teljesen új, bontatlan dobozban |
| Alkalmazás | Benzines fűkaszákhoz |
| Fogak száma: | 60 |
| Anyaga | Vidiás |
| Furat átmérő | 25.4 mm |
| Vastagság: | 6 mm |
| Méretek: | 255 x 25.4 x 6 mm |
| Anyaga: | Vidiás karbid |