Shop
325–336 termék, összesen 360 dbSorted by latest
“Hátizsák Virág Mandalával” a kosárba helyezve. Kosár
Szabadidő Felső Női Sportos
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | Választható |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Választható |
| Mosás: | gépi 40 fok. |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Női Felső Sportos Elegáns
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | Választható |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Választható |
| Mosás: | gépi 40 fok. |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Maxi Nyári Ruha Poncsóként
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 130 cm |
| Hosszúság: | 135 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Válltáska Fekete Hímzett Virág
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 105 cm |
| Szélesség-Magasság: | 37 x 30 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Többszínű |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Válltáska Lila Szín Mandala
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 105 cm |
| Szélesség-Magasság: | 37 x 30 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Lila |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Válltáska Virág Díszítéssel
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 105 cm |
| Szélesség-Magasság: | 37 x 30 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Választható |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nyári Ruha Pántokkal Hímzett
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 125 cm |
| Hosszúság: | 115 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Hátizsák Kék Piros Mandala
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Szélesség-Magasság: | 32 x 42 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Többszínű |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Hátizsák Virág Mandalával
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Szélesség-Magasság: | 32 x 45 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Többszínű |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Falvédő Om Kék Szín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | 220×230 cm |
| Szín: | Kék |
| Gyártás: | India |
| Mosás: | Kézi 30 fokon |
Falvédő Ganésa Középen
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | 220×230 cm |
| Szín: | Sárga |
| Gyártás: | India |
| Mosás: | Kézi 30 fokon |
Falvédő Buddha Középen
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | 220×230 cm |
| Szín: | Sárga-Zöld |
| Gyártás: | India |
| Mosás: | Kézi 30 fokon |