1 személyes garnitúrák 140x200cm paplanos
217–218 termék, összesen 218 dbSorted by latest
Ágyneműhuzat Marylin Monroe
4 .599 Ft – 9 .999 FtÁrtartomány: 4 .599 Ft - 9 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7-3 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140×200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Tunika Piros Fekete Szín
4 .724 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | S |
| Szín: | Fekete – Piros |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |