ovis Méret: 100*135+40*60
Mind a(z) 2 találat megjelenítveSorted by latest
“Lilo and Stitch Ovis ágyneműhuzat” a kosárba helyezve. Kosár
Jégvarázs ovis ágynemű
7 .499 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 40 x 60 cm |
| Paplanhuzat | 100×135 cm |
| Szín: | kék |
| Záródás: | Cipzár |
Lilo and Stitch Ovis ágyneműhuzat
6 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 40 x 60 cm |
| Paplanhuzat | 100×135 cm |
| Szín: | drapp |
| Záródás: | Cipzár |