sárga színű
Mind a(z) 8 találat megjelenítveSorted by latest
“Nyári Tunika Sárga Lila Szín” a kosárba helyezve. Kosár
Nyári Tunika Sárga Lila Szín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Sárga |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Női Tunika Lila Kék Pöttyös
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Lila Kék Pöttyös |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Nyári Tunika Pillangós Sárga
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Rózsaszín |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Női Tunika Narancs Zöld Pöttyös
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Narancs-Zöld |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Virágos Tunika Sárga Lila
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Sárga-Lila |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Ágynemű Sárga Fehér Lila Virág
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Sárga |
| Záródás: | Cipzár |
Lepedő Sárga Szín Gumis
Értékelés: 5.00 / 5
1 .968 Ft – 3 .149 FtÁrtartomány: 1 .968 Ft - 3 .149 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Pamut Jersey |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Sárga |
| Gyártó ország: | India |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Falvédő Ganésa Középen
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | 220×230 cm |
| Szín: | Sárga |
| Gyártás: | India |
| Mosás: | Kézi 30 fokon |