80% pamut 20% poliészter
181–192 termék, összesen 215 dbSorted by latest
“Ágynemű Sötét Szürke Fehér Csíkos” a kosárba helyezve. Kosár
Gumis Lepedő Frottír Bordó
2 .362 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Bordó-Lila |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Gumis Lepedő Kék Frottír
2 .362 Ft – 3 .937 FtÁrtartomány: 2 .362 Ft - 3 .937 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Kék |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Ágynemű Bézs Virágokkal Krémszín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Bézs Szín |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Fehér Zöld Négyzetekkel
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Zöld |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Halvány Szürke Kék Négyzet
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Halvány Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Fekete Szürke Csíkokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Halvány Szürke Négyzetes
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Halvány Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműk Mályva Szürke Négyzetek
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Mályva Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Kék Szürke Kockás Minta
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Kék Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Rózsaszín Szürke Csíkozott
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Sárga Fehér Lila Virág
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Sárga |
| Záródás: | Cipzár |
Ágynemű Sötét Szürke Fehér Csíkos
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szürke |
| Záródás: | Cipzár |