80% pamut 20% poliészter
205–215 termék, összesen 215 dbSorted by latest
“Ágyneműhuzat Zöld Narancs Mintával” a kosárba helyezve. Kosár
Ágyneműhuzat Szürke Fehér Négyzet
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szürke Fehér |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Zöld Fehér Pöttyös
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Zöld |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Zöld Narancs Mintával
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Zöld |
| Záródás: | Cipzár |
Pamut Ágynemű Bézs Kék Szín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Bézs |
| Záródás: | Cipzár |
Pamut Ágynemű Szürke Csíkozott
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szűrke |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Türkiz Bézs Levelek
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7- részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140×200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Törkiz |
| Záródás: | Cipzár |
Gumis Lepedő Fehér Frottír
2 .362 Ft – 3 .937 FtÁrtartomány: 2 .362 Ft - 3 .937 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Fehér |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Gumis Lepedő Frottír Barna
3 .150 Ft – 3 .937 FtÁrtartomány: 3 .150 Ft - 3 .937 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Barna |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Gumis Lepedő Zöld Frottír
2 .362 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Zöld |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Gumis Lepedő Rózsaszín Frottír
2 .360 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | 100×200 |
| Szín: | Rózsaszín |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Gumis Lepedő Piros Frottír
2 .362 Ft – 3 .937 FtÁrtartomány: 2 .362 Ft - 3 .937 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Piros |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki