400 x 160 cm
Mind a(z) 7 találat megjelenítveSorted by latest
“Nappali függöny csipke panoráma” a kosárba helyezve. Kosár
Virágos Panoráma Függöny Ívelt
11 .024 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400*160 (+-5 cm) |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Panoráma Függöny Karácsonyi Ezüst Flitteres
11 .024 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400*160 (+-5 cm) |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Bézs Függöny Karácsonyi Mintákkal
11 .024 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | Felsőr.360×100 cm. Alsór 180×50 cm. |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nappali függöny fehér ívelt aljú
9 .448 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |
Nappali függöny csipke panoráma
9 .448 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér-Bézs |
| Gyártás: | Törökország |
Függöny Krém Fehér Csipkés
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér-Krém |
| Gyártás: | Törökország |
Függöny Zsakard Fehér
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |