7 részes ágyneműhuzat szett
133–144 termék, összesen 247 dbSorted by latest
“Lila Színben Virágok Krepp Ágynemű” a kosárba helyezve. Kosár
Bézs Szürke Pamu Ágyneműhuzat
6 .999 Ft – 12 .999 FtÁrtartomány: 6 .999 Ft - 12 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3-7- részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Bézs Alapon Kék Szürke Mintával
6 .999 Ft – 12 .999 FtÁrtartomány: 6 .999 Ft - 12 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3-7-6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 és 220 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Szürke Ágyneműhuzat Szív Masnival
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Mintás |
| Záródás: | Cipzáros |
Szív Mintás Ágynemű Rózsa Szín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Mintás |
| Záródás: | Cipzáros |
Szív Mintás Ágynemű Féher Szín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Mintás |
| Záródás: | Cipzáros |
Szív mintás ágynemű fekete színű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Mintás |
| Záródás: | Cipzáros |
Piros Ágynemű Masni Szívvel
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Mintás |
| Záródás: | Cipzáros |
Bézs Ágynemű Szivecske Masnival
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Mintás |
| Záródás: | Cipzáros |
Mályva Színben Virágos Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | Nincs |
| Szín: | Mályva |
| Záródás: | Gombos |
Virág Mintás Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | Nincs |
| Szín: | Bézs-Fehér |
| Záródás: | Gombos |
Lila Színben Virágok Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | nics |
| Záródás: | Gombos |
Zöld Színben Virágos Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | ninc |
| Szín: | Zöld |
| Záródás: | Gombos |