univerzális méretű
73–84 termék, összesen 93 dbSorted by latest
“Válltáska Lila Szín Mandala” a kosárba helyezve. Kosár
Nyári Ruha Rövid Ujjú Flitteres
4 .724 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 135 cm |
| Hosszúság: | 120 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nadrág Nyári Fehér Színben
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális-XL-ig max |
| Szín: | Fehér |
| Fazon: | Bő |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Nadrág Indiából Lenge Nyári
3 .149 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális-XXL-ig |
| Szín: | Választható |
| Fazon: | Bő |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Tunika Nyári Keleti Motívum
Értékelés: 5.00 / 5
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 115 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Tunika Nőknek Nyárra
Értékelés: 5.00 / 5
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |
| Mellbőség: | 115 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Poncsó Batikolt Nyári Felső
3 .937 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 140 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Maxi Nyári Ruha Poncsóként
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 130 cm |
| Hosszúság: | 135 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Válltáska Fekete Hímzett Virág
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 105 cm |
| Szélesség-Magasság: | 37 x 30 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Többszínű |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Válltáska Lila Szín Mandala
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 105 cm |
| Szélesség-Magasság: | 37 x 30 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Lila |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Válltáska Virág Díszítéssel
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 105 cm |
| Szélesség-Magasság: | 37 x 30 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Választható |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nyári Ruha Fehér Pamut
4 .330 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 110 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Nyári Mini Ruha Indonéziából
3 .543 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 110 cm |
| Hosszúság pántokkal: | 105 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | Indonézia |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki