univerzális méretű
85–93 termék, összesen 93 dbSorted by latest
Nyári Ruhák Vékony Pántokkal
3 .543 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 115 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nyári Ruha Batikolt Rövid Ujjú
4 .724 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 130 cm |
| Hosszúság: | 120 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Indiai ponchu pillangóval többféle színben
4 .724 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 145 cm |
| Hosszúság: | 90 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nyári Ruha Pántokkal Hímzett
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 125 cm |
| Hosszúság: | 115 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nadrág Poláros Melegítő
4 .330 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% gyapjú-polár |
| Méret: | Univerzális-XL-ig |
| Szín: | Választható |
| Fazon: | Bő |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Hátizsák Kék Piros Mandala
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Szélesség-Magasság: | 32 x 42 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Többszínű |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Hátizsák Virág Mandalával
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Szélesség-Magasság: | 32 x 45 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Többszínű |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Válltáska Pántokkal Csíkozott
2 .499 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 84 cm |
| Szélesség-Magasság: | 42 x 45 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Választható |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Válltáska Kosár Alakú Csíkos
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 84 cm |
| Szélesség-Magasság: | 42 x 45 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Többszínű |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki