Első osztály
265–276 termék, összesen 323 dbSorted by latest
Szoknya Pamut Szürke Fekete
4 .330 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Választható |
| Fazon: | Bő |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | 40 fok gépi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Maxi Nyári Ruha Poncsóként
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 130 cm |
| Hosszúság: | 135 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Válltáska Fekete Hímzett Virág
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 105 cm |
| Szélesség-Magasság: | 37 x 30 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Többszínű |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Válltáska Lila Szín Mandala
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 105 cm |
| Szélesség-Magasság: | 37 x 30 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Lila |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Válltáska Virág Díszítéssel
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 105 cm |
| Szélesség-Magasság: | 37 x 30 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Választható |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nyári Ruha Fehér Pamut
4 .330 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 110 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Nyári Mini Ruha Indonéziából
3 .543 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 110 cm |
| Hosszúság pántokkal: | 105 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | Indonézia |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nyári Ruhák Vékony Pántokkal
3 .543 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 115 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nyári Ruha Batikolt Rövid Ujjú
4 .724 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 130 cm |
| Hosszúság: | 120 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Indiai ponchu pillangóval többféle színben
4 .724 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 145 cm |
| Hosszúság: | 90 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nyári Ruha Pántokkal Hímzett
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 125 cm |
| Hosszúság: | 115 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Tunika Fekete Mandala Oldalt
4 .724 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | S |
| Szín: | Fekete |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |