Első osztály
61–72 termék, összesen 323 dbSorted by latest
Konyhai Függöny Karácsonyos Mintával
6 .299 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Minőség: | Első osztályú |
| Méret: | 180×50 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Virágos Panoráma Függöny Ívelt
11 .024 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400*160 (+-5 cm) |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Panoráma Függöny Karácsonyi Ezüst Flitteres
11 .024 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400*160 (+-5 cm) |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Bézs Függöny Karácsonyi Mintákkal
11 .024 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | Felsőr.360×100 cm. Alsór 180×50 cm. |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Karácsonyi Függöny Díszes Mintákkal
11 .811 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | Felsőr.360×100 cm. Alsór 180×50 cm. |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Sötétítő Függöny Flitter Csíkkal
11 .811 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 150×250 cm 2db |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Pamut Ágynemű Szív Mintás
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 cm |
| Minták: | valódi fotómotívummal |
| Záródás: | Gomb |
Nyári tunika színes pöttyökkel rajta
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | színes pöttyökkel |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nagy méretű poncsó Indiából
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 145 cm |
| Hosszúság: | 90 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Bordó Rövid Ruha Gombokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Szürke Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Bordó Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |