Kiváló és kőzepesen jó
13–24 termék, összesen 194 dbSorted by latest
“Bézs Pillangós Pamut Ágynemű” a kosárba helyezve. Kosár
Delfinek kék színű 3D ágyneműhuzat
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm |
| Lepedő: | Nincs |
| Mínták | Állatos 3D |
| Záródás: | Gombos |
Szarvas tavaszi erdőben 3D ágyneműhuzat
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm |
| Lepedő: | Nincs |
| Mínták | Állatos 3D |
| Záródás: | Gombos |
Hó párduc kék fehér 3D ágyneműhuzat
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm |
| Lepedő: | Nincs |
| Mínták | Állatos 3D |
| Záródás: | Gombos |
Száguldó ló barna 3D ágyneműhuzat
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm |
| Lepedő: | Nincs |
| Mínták | Állatos 3D |
| Záródás: | Gombos |
Szürke Ágynemű Színes Levelekkel
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7- részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm-2x |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm-2x |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm-2x |
| Záródás: | Cipzár/ patent |
| Minta: | NEM 3D! |
Bézs Pillangós Pamut Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7- részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm-2x |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm-2x |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm-2x |
| Záródás: | Cipzár/ patent |
| Minta: | NEM 3D! |
Piros Fehér Csillag Mintájú Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7- részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm-2x |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm-2x |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm-2x |
| Záródás: | Gombos |
Zöld Fehér Csillag Mintájú Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7- részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm-2x |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm-2x |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm-2x |
| Záródás: | Gombos |
Bézs Csillagos Mintájú Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7- részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm-2x |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm-2x |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm-2x |
| Záródás: | Gombos |
Mályva Fehér Ágynemű Csillagos
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7- részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm-2x |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm-2x |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm-2x |
| Záródás: | Gombos |
Világosszürke Csillag Mintájú Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7- részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm-2x |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm-2x |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm-2x |
| Záródás: | Gombos |
Fehér Szürke Csillag Mintájú Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7- részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm-2x |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm-2x |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm-2x |
| Záródás: | Gombos |