Shop
157–168 termék, összesen 360 dbSorted by latest
“Drapp Nyári Rövid Ruha” a kosárba helyezve. Kosár
Virág Mintás Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | Nincs |
| Szín: | Bézs-Fehér |
| Záródás: | Gombos |
Lila Színben Virágok Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | nics |
| Záródás: | Gombos |
Zöld Színben Virágos Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | ninc |
| Szín: | Zöld |
| Záródás: | Gombos |
Bézs Szín Gyümölcsökkel Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | nincs |
| Szín: | Bézs |
| Záródás: | Gombos |
Nyári tunika színes pöttyökkel rajta
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | színes pöttyökkel |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nagy méretű poncsó Indiából
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 145 cm |
| Hosszúság: | 90 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Bordó Rövid Ruha Gombokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Szürke Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Bordó Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Drapp Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Türkiz Rövid Ruha Gombokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Zöld Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |