Shop
469–480 termék, összesen 607 dbSorted by latest
“Törölköző Frottír Szürke” a kosárba helyezve. Kosár
Függöny Választható Színekben
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza-100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Függöny Virág Mintákkal
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza-100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Függöny Organza Virág Minta
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza -100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Kész Függöny Megkötős Mintás
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza-100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Függöny Zsakard Fehér
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |
Kész Függöny Zsakard Fehér
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×180 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |
Függöny Zsakard Fehér Csipke
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×180 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |
Konyharuha Közepes Méret
393 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | 40×60 cm |
| Szín: | Fehér-Törtfehér |
| Mosás: | 40 fok |
Törölköző Kék Szín Frottír
2 .756 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut frottír |
| Méret: | 70×140 cm |
| Szín: | Kék |
| Mosás: | 40 fok |
Törölköző Drapp Szín Frottír
2 .756 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut frottír |
| Méret: | 70×140 cm |
| Szín: | Drapp |
| Mosás: | 40 fok |
Törölköző Fehér Szín Frottír
2 .551 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut frottír |
| Méret: | 70×140 cm |
| Szín: | Fehér |
| Mosás: | 40 fok |
Törölköző Frottír Szürke
2 .756 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut frottír |
| Méret: | 70×140 cm |
| Szín: | Szürke |
| Mosás: | 40 fok |