Bordó
13–20 termék, összesen 20 dbSorted by latest
“Tunika Nyári Keleti Motívum” a kosárba helyezve. Kosár
Poncsó Nyári Hímzett
3 .543 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Maxi Ruha Spagetti Pántos
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Acid wash |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 115 cm |
| Hosszúság: | 135 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Tunika Nyári Keleti Motívum
Értékelés: 5.00 / 5
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 115 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Poncsó Batikolt Nyári Felső
3 .937 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 140 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nyári Ruha Batikolt Rövid Ujjú
4 .724 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 130 cm |
| Hosszúság: | 120 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Kabát Gyapjú Sötét Színekben
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% gyapjú-polár |
| Méret: | Választható |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Választható |
| Részletek: | Zsebek-Kapucni |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Kabát Nőknek Vastag Gyapjú
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% gyapjú-polár |
| Méret: | Választható |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Választható |
| Részletek: | Zsebek-Kapucni |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Kabát Csíkozott Gyapjú Indiából
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% gyapjú-polár |
| Méret: | Választható |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Választható |
| Részletek: | Zsebek-Kapucni |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki