nyári tunika
25–28 termék, összesen 28 dbSorted by latest
Tunika Fehér Pamut Hímzett
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |
| Mellbőség: | 112 cm |
| Hosszúság: | 95 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Női Ing Fehér Kék
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér-Kék |
| Mellbőség: | 115 cm |
| Hosszúság: | 90 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Női Ing Fehér Zöld
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér-Zöld |
| Mellbőség: | 115 cm |
| Hosszúság: | 90 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Női Ing Fehér Rózsaszín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér-Rózsazsín |
| Mellbőség: | 115 cm |
| Hosszúság: | 90 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |