Gombos Ágynemű szett
145–146 termék, összesen 146 dbSorted by latest
Fehér Ágynemű Fekete Pillangókkal
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes- 6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm- 220x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Virágos |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Ágyneműhuzat Vadállatos Négyzetek
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Összetevők: | 52% pamut 48% poli.. |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 cm |
| Szín: | Bézs |
| Záródás: | Gombos |