Első osztály
169–180 termék, összesen 323 dbSorted by latest
“Ágyneműhuzat Sötét Szürke Foltokkal” a kosárba helyezve. Kosár
Ágyneműhuzat Sötét Szürke Foltokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szűrke |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Fehér Színes Virágos
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Fehér |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Háromszög Krém Színben
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Krém Szín |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Szürke Fehér Csíkos Kockás
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szürke Fehér |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Szürke Fehér Négyzet
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szürke Fehér |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Zöld Fehér Pöttyös
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Zöld |
| Záródás: | Cipzár |
Ágyneműhuzat Zöld Narancs Mintával
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Zöld |
| Záródás: | Cipzár |
Pamut Ágynemű Bézs Kék Szín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Bézs |
| Záródás: | Cipzár |
Pamut Ágynemű Szürke Csíkozott
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Szűrke |
| Záródás: | Cipzár |
Függöny Krém Fehér Csipkés
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér-Krém |
| Gyártás: | Törökország |
Kész Függöny Bézs Fehér
11 .811 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×180 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér-Bézs |
| Gyártás: | Törökország |
Ágyneműhuzat Vadállatos Négyzetek
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Összetevők: | 52% pamut 48% poli.. |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 cm |
| Szín: | Bézs |
| Záródás: | Gombos |