Női
1–12 termék, összesen 142 dbSorted by latest
“Jégvarázs ovis ágynemű” a kosárba helyezve. Kosár
Jégvarázs ovis ágynemű
7 .499 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 40 x 60 cm |
| Paplanhuzat | 100×135 cm |
| Szín: | kék |
| Záródás: | Cipzár |
Lilo and Stitch Ovis ágyneműhuzat
6 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 40 x 60 cm |
| Paplanhuzat | 100×135 cm |
| Szín: | drapp |
| Záródás: | Cipzár |
Mancs őrjárat Skye ágynemű
10 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 cm |
| Szín: | pink |
| Záródás: | Cipzár |
Minnie egér ágynemű
10 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 cm |
| Szín: | pink |
| Záródás: | Cipzár |
Nyári tunika színes pöttyökkel rajta
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | színes pöttyökkel |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nagy méretű poncsó Indiából
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 145 cm |
| Hosszúság: | 90 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Bordó Rövid Ruha Gombokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Szürke Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Bordó Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Drapp Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Türkiz Rövid Ruha Gombokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Zöld Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |