Shop
313–324 termék, összesen 360 dbSorted by latest
“Tunika Nőknek Fehér Szín” a kosárba helyezve. Kosár
Válltáska Színes Madárral
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Hossz pántokkal: | 105 cm |
| Szélesség-Magasság: | 37 x 30 cm |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Többszínű |
| Gyártó ország: | Nepál |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Tunika Ujjatlan Hímzett
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |
| Mellbőség: | 130 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Tunika Fehér Hímzett Virágok
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |
| Mellbőség: | 130 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Tunika Nőknek Fehér Szín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |
| Mellbőség: | 110 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Tunika Piros Zöld Hímzett
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |
| Mellbőség: | 130 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Tunika Fehér Virágos Fűzős
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |
| Mellbőség: | 130 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Maxi Ruha Spagetti Pántos
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Acid wash |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 115 cm |
| Hosszúság: | 135 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nadrág Nyári Fehér Színben
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% rayon-viscose |
| Méret: | Univerzális-XL-ig max |
| Szín: | Fehér |
| Fazon: | Bő |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Tunika Nyári Keleti Motívum
Értékelés: 5.00 / 5
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 115 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Tunika Nőknek Nyárra
Értékelés: 5.00 / 5
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |
| Mellbőség: | 115 cm |
| Hosszúság: | 80 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Falvédő Elefánt Kék Szín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | 220×230 cm |
| Szín: | Kék |
| Gyártás: | India |
| Mosás: | Kézi 30 fokon |
Női Szabadidő Felső Elegáns
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% pamut |
| Méret: | Választható |
| Zárás: | Cipzár |
| Szín: | Választható |
| Mosás: | gépi 40 fok. |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki