Bordó
1–12 termék, összesen 20 dbSorted by latest
“Bordó Arany Sötétítő Függöny” a kosárba helyezve. Kosár
Bordó Arany Sötétítő Függöny
14 .173 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 300×250 cm |
| Szín: | Bordó-Arany |
| Gyártás: | Törökország |
Sötétítő Függöny Flitter Csíkkal
11 .811 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 150×250 cm 2db |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nagy méretű poncsó Indiából
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 145 cm |
| Hosszúság: | 90 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Bordó Rövid Ruha Gombokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Bordó Nyári Rövid Ruha
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Stone-wash |
| Méret: | Univerzális |
| Mellbőség: | 120 cm |
| Hosszúság: | 100 cm |
| Háta: | Megkötős pántok,minta nélküli |
| Fazon: | Lefelé bővül enyhén |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Gumis Lepedő Frottír Bordó
2 .362 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Bordó-Lila |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Függöny Választható Színekben
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza-100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Függöny Virág Mintákkal
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza-100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Függöny Organza Virág Minta
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza -100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Kész Függöny Megkötős Mintás
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza-100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Gumis Lepedő Rózsaszín Frottír
2 .360 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | 100×200 |
| Szín: | Rózsaszín |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nyári Maxi Ruha Batikolt
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Rayon-Viscose |
| Méret: | Univerzális |
| Szín: | Választható |
| Mellbőség: | 125 cm |
| Hosszúság: | 135 cm |
| Fazon: | Lefelé bővül |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | Kézi |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki