Pamut ágyneműk
13–24 termék, összesen 68 dbSorted by latest
Delfinek kék színű 3D ágyneműhuzat
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm |
| Lepedő: | Nincs |
| Mínták | Állatos 3D |
| Záródás: | Gombos |
Szarvas tavaszi erdőben 3D ágyneműhuzat
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm |
| Lepedő: | Nincs |
| Mínták | Állatos 3D |
| Záródás: | Gombos |
Hó párduc kék fehér 3D ágyneműhuzat
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm |
| Lepedő: | Nincs |
| Mínták | Állatos 3D |
| Záródás: | Gombos |
Száguldó ló barna 3D ágyneműhuzat
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm |
| Lepedő: | Nincs |
| Mínták | Állatos 3D |
| Záródás: | Gombos |
Mályva Színben Virágos Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | Nincs |
| Szín: | Mályva |
| Záródás: | Gombos |
Virág Mintás Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | Nincs |
| Szín: | Bézs-Fehér |
| Záródás: | Gombos |
Lila Színben Virágok Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | nics |
| Záródás: | Gombos |
Zöld Színben Virágos Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | ninc |
| Szín: | Zöld |
| Záródás: | Gombos |
Bézs Szín Gyümölcsökkel Krepp Ágynemű
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Krepp |
| Összetevők: | 80% pamut 20% poli.. |
| Garnitúra: | 3 részes |
| Kispárnahuzat: | 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 |
| Lepedő: | nincs |
| Szín: | Bézs |
| Záródás: | Gombos |
Fehér Ágynemű Fekete Pillangókkal
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes- 6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm- 220x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Virágos |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
csillagos ágynemű szürke színben
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Csillagos |
| Záródás: | Cipzár |
bordó ágynemű aranyszín kombináció
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Mintás |
| Záródás: | Cipzár |