Lakástextil
13–24 termék, összesen 31 dbSorted by latest
Nappali függöny fehér ívelt aljú
9 .448 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |
Nappali függöny csipke panoráma
9 .448 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér-Bézs |
| Gyártás: | Törökország |
Gumis Lepedő Bordó Szín
3 .937 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Pamut Jersey |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Bordó |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Függöny Krém Fehér Csipkés
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér-Krém |
| Gyártás: | Törökország |
Kész Függöny Bézs Fehér
11 .811 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×180 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér-Bézs |
| Gyártás: | Törökország |
Függöny Választható Színekben
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza-100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Függöny Virág Mintákkal
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza-100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Függöny Organza Virág Minta
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza -100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Kész Függöny Megkötős Mintás
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Organza-100% poliészter |
| Méret: | 400×150 cm +-5 cm |
| Szín: | Választható |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Függöny Zsakard Fehér
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |
Kész Függöny Zsakard Fehér
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×180 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |
Függöny Zsakard Fehér Csipke
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×180 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |