7 részes ágyneműhuzat szett
169–180 termék, összesen 247 dbSorted by latest
“Husky Kuytus Ágyneműhuzat Szürke” a kosárba helyezve. Kosár
Cicás Ágynemű Fehér Színben
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minta: | NEM 3D! Többszörös. |
| Párnahuzatokon: | Nincs,vagy nem teljes a minta |
| Szín: | Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Oroszlán Mintás Ágynemű Sárga
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minta: | NEM 3D! Többszörös. |
| Párnahuzatokon: | Nincs,vagy nem teljes a minta |
| Szín: | Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Fehér Cicás Ágynemű Krémszín
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minta: | NEM 3D! Többszörös. |
| Párnahuzatokon: | Nincs,vagy nem teljes a minta |
| Szín: | Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Husky Kuytus Ágyneműhuzat Szürke
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minta: | NEM 3D! Többszörös. |
| Párnahuzatokon: | Nincs,vagy nem teljes a minta |
| Szín: | Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Kutyus Mintás Ágyneműhuzat Barna
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minta: | NEM 3D! Többszörös. |
| Párnahuzatokon: | Nincs,vagy nem teljes a minta |
| Szín: | Szürke |
| Záródás: | Cipzár |
Fehér Ágynemű Fekete Pillangókkal
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes- 6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm- 220x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Virágos |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
csillagos ágynemű szürke színben
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Csillagos |
| Záródás: | Cipzár |
bordó ágynemű aranyszín kombináció
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Mintás |
| Záródás: | Cipzár |
delfines ágyneműhuzat kék zőld 7 részes
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220×200 cm |
| Minta: | Nem 3D!Többszörös. |
| Záródás: | Cípzár |
ágynemű barna krém gömb 7 részes
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220×200 cm |
| Szín: | A külső érvényes mintával együtt. |
| Záródás: | Cípzár |
kockás ágynemű mályva színben 7 részes
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220×200 cm |
| Szín: | A külső érvényes mintával együtt. |
| Záródás: | Cípzár |
Nyuszis ágynemű kék színben 7 részes
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220×200 cm |
| Szín: | A külső érvényes mintával együtt. |
| Záródás: | Cípzár |