80% pamut 20% poliészter
169–180 termék, összesen 215 dbSorted by latest
Halvány Szürke Egyszínű Ágynemű
6 .299 Ft – 11 .023 FtÁrtartomány: 6 .299 Ft - 11 .023 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3-7-6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200-220×200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Nincs |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Halvány Mályva Színű Ágynemű
6 .299 Ft – 11 .023 FtÁrtartomány: 6 .299 Ft - 11 .023 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3-7-6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200-220×200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Nincs |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Halvány Zöld Egyszínű Ágynemű
6 .299 Ft – 11 .023 FtÁrtartomány: 6 .299 Ft - 11 .023 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3-7-6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200-220×200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Nincs |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Drapp És Mustár Színű Ágynemű
5 .118 Ft – 8 .661 FtÁrtartomány: 5 .118 Ft - 8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3-7-6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200-220×200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Nincs |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Halvány Barna Egyszínű Ágynemű
6 .299 Ft – 11 .023 FtÁrtartomány: 6 .299 Ft - 11 .023 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3-7-6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200-220×200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Nincs |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Szürke Mályva Ágyneműhuzat Kombináció
6 .299 Ft – 11 .023 FtÁrtartomány: 6 .299 Ft - 11 .023 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 3-7-6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200-220×200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Minták: | Egyszínű szürke |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Virágos Ágyneműhuzat Vegyes Színek
9 .449 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Barna |
| Záródás: | Cipzár |
Fehér Ágynemű Fekete Pillangókkal
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes- 6 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140 x 200 cm- 220x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Virágos |
| Záródás: | Gombos |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Gumis Lepedő Szürke Frottír
3 .149 Ft – 3 .937 FtÁrtartomány: 3 .149 Ft - 3 .937 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Szürke |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Gumis Lepedő Türkiz Frottír
3 .149 Ft – 3 .937 FtÁrtartomány: 3 .149 Ft - 3 .937 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Türkiz |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Gumis Lepedő Drapp Frottír
4 .999 Ft – 5 .999 FtÁrtartomány: 4 .999 Ft - 5 .999 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Drapp |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Gumis Lepedő Világosszürke Frottír
3 .543 Ft – 3 .937 FtÁrtartomány: 3 .543 Ft - 3 .937 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Frottír |
| Összetevők: | 80%pamut-20%poli.. |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Világosszürke |
| Gyártó ország: | Csehország |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis Lepedő |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki