Gumis Lepedő Vaj Színben
2 .756 Ft – 3 .149 FtÁrtartomány: 2 .756 Ft - 3 .149 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% Pamut Jersey |
| Méret: | Választható |
| Szín: | Vaj |
| Gyártó ország: | India |
| Sarokrész: | 25 cm |
| Típus: | Gumis lepedő |
Gumis Lepedő Vaj Színben. Kiváló minőségű 100% pamut gumis lepedők 4 választható méretben. 100×200- 160×200- 180×200- 220×200 cm méretek választhatóak. 25 cm magasra nyúló sarkakkal. Rugalmas és feszesen terül el a matrcon, ágyon. Lehetővé teszi a jobb alvást. 100% kényelem! Ne habozz, válaszd a: Gumis Lepedő Vaj Színben terméket még ma! A szövet puha és finom, kényelmes és testéhez közeli tapintású. Kellemes, lágy színekben gumis lepedők. Válaszd lepedőink egyikét és garanált az elégedettség! Jó alvást!
| Tömeg | 0,6 kg |
|---|---|
| gyártó ország | Indiából származik |
| Méret | 160x200cm, 180×200 cm, 220×200 cm |
| minőség | Első osztály |
| Színek | bézs színű |
| szövet | 100% Pamut Termék |
| Termék típus | Gumis Lepedők |
| Súly | 1 kg |
| Zárás típusa | patent gumis lepedő |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Értékelések
Még nincsenek értékelések.