Első osztály
121–132 termék, összesen 323 dbSorted by latest
“Nyári Nadrág Zöld Virágokkal” a kosárba helyezve. Kosár
Nyári Nadrág Zöld Virágokkal
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% vékony pamut |
| Méret: | Univerzális-XL-ig max |
| Szín: | Színes Mandalás |
| Fazon: | Bő-Gumis derék |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Nyári Nadrág Mandala Mintával
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% vékony pamut |
| Méret: | Univerzális-XL-ig max |
| Szín: | Színes Mandalás |
| Fazon: | Bő-Gumis derék |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Fehér Nadrág OM Mintával
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | 100% vékony pamut |
| Méret: | Univerzális-XL-ig max |
| Szín: | Fehér-Fekete |
| Fazon: | Bő-Gumis derék |
| Gyártó ország: | India |
| Mosás: | 30 fok kézi |
Virágos Ágyneműhuzat Vegyes Színek
9 .449 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Kevertszálas pamut |
| Garnitúra: | 7 részes |
| Kispárnahuzat: | 2x 40 x 50 cm |
| Nagypárnahuzat: | 2x 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 2x 140 x 200 cm |
| Lepedő: | 220 x 200 cm |
| Szín: | Barna |
| Záródás: | Cipzár |
Masha and the Bear Strawberry Ágyneműhuzat
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 cm |
| Minták: | valódi fotómotívummal |
| Záródás: | Cipzár |
Sörös Korsó Pamut Ágyneműhuzat 3d
6 .299 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 cm |
| Minták: | valódi fotómotívummal |
| Záródás: | Cipzár |
Német Boxer Kiskutya Ágyneműhuzat 3d
6 .220 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 cm |
| Minták: | valódi fotómotívummal |
| Záródás: | Cipzár |
Tom and Jerry TJ034 Ágyneműhuzat
7 .795 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Pamut |
| Összetevők: | 100% Pamut |
| Garnitúra: | 2 részes |
| Kispárnahuzat: | Nincs |
| Nagypárnahuzat: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat | 140×200 cm |
| Szín: | Féher- Szűrke |
| Záródás: | Cipzár |
Nappali függöny fehér csipkével
8 .250 Ft – 10 .236 FtÁrtartomány: 8 .250 Ft - 10 .236 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | Választható. |
| Szín: | Fehér-Krémszín |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nappali függöny krémszín csipkével
11 .811 Ft – 14 .961 FtÁrtartomány: 11 .811 Ft - 14 .961 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | Választható. |
| Szín: | Fehér-Krémszín |
| Gyártás: | Törökország |
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
Nappali függöny fehér arany hullámos
8 .661 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×180 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |
Nappali függöny fehér ívelt aljú
9 .448 Ft
| Termék | Részletek |
|---|---|
| Anyag: | Zsakard-100% poliészter |
| Méret: | 400×160 cm +-5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Gyártás: | Törökország |